ליאן שירותי סיעוד פרטיים

ליאן שירותי סיעוד

שירותי סיעוד עם מחירים אטרקטיביים

הניסיון שלנו הניצחון שלכם!
אחות לאחר ניתוח

מחפשים אחות לאחר ניתוח? מצאתם!אח לאחר ניתוח 

  • האחות תלווה את המטופל באופן אישי.
  • ליווי ומעקב צמוד.
  • אחות לאחר ניתוח לאחר ניתוח המצריך אשפוז בביה”ח.
  • טיפול מהיר ובטוח.
  • שירותי אחיות מוזל למבוטחים.

אחות לאחר ניתוח, טיפול מהיר ובטוח

בליאן שירותי סיעוד אנו מספקים שירות אחיות לאחר ניתוח. אחות לאחר ניתוח תלווה את המטופל באופן צמוד ותדאג לכל צרכיו של המנותח בפן הרפואי על מנת להקל עליו לאחר הניתוח ובכדי לוודא שהחלמתו תיעשה באופן הטוב והמהיר ביותר. שירות אחיות לאחר ניתוח הינו שירות מומלץ ביותר שכן לאחר ניתוח המטופל בדרך כלל יהיה מוגבל ביכולת התנועה ויאלץ להיות מרותק למיטתו או שיהיה לו קושי לנוע בחופשיות. שירות אחיות לאחר ניתוח יוכל להביא מזור למטופל ולהוות פתרון נאות לליווי המטופל. האחות תברר את צרכיו של המטופל, תדאג לכל צרכיו הרפואיים ההכרחיים לו, ותמנע מבני המשפחה טרחה ודאגות מיותרות. שירות אחיות לאחר ניתוח נועד לליווי צעירים כמו גם מבוגרים בכל קשת הגילאים במצבים שלאחר ניתוח. מדוע מומלץ לשכור שירותי אחיות לאחר ניתוח באמצעות חברתנו? לירון שירותי סיעוד הינה חברה המתמחה בתחום הליווי הרפואי מזה שנים ארוכות. חברתנו הנה בעלת ותק וניסיון בתחום ועומדת בדרישות בדרישות הרפואיות הנדרשות לטיפול במטופלים לאחר ניתוח. שירותי אחות לאחר ניתוח באמצעות ליאן שירותי בריאות תדאג לליווי צמוד למנותח, תוודא כי הטיפול במנותח יעשה באופן המקצועי הגבוה ביותר. השירות שאנו מספקים עומד בקריטריונים גבוהים שעובדינו נדרשים לעמוד בהם. בחברנו עובדות אחיות אשר נדרשת לעמוד ברף גבוה על מנת לוודא את רווחת המטופלים כמו גם לוודא שהשירות בחברתנו יהיה מקצועי ככל אפשר, בשאיפה למצוינות בתחום.

אחות לאחר ניתוח עם ליווי אישי.אחות לאחר ניתוח

הקושי עבור מטופלים לאחר ניתוח הינו קושי גדול שהמטופל לא יכול להתמודד עמו לבדו בדרך כלל ונאלץ להסתייע בבני המשפחה במעקב תקין אחר מצבו הרפואי ובסיוע לו. אולם שכירת שירותי אחות לאחר ניתוח יפתור את הבעיה וילווה את המטופל בהיבטים רפואיים ובאופן צמוד באופן שלא יזכה לו בליווי שאינו עוקב.
שירות אחות לאחר ניתוח מתאים לכל אדם לאחר ניתוח המצריך אשפוז בבית החולים. היתרון העיקרי שבשירות אחות לאחר ניתוח הוא שאחות פרטית תלווה את המטופל, תעקוב אחר התקדמותו הרפואית באופן אישי כך שכל המידע הרפואי הרלוונטי יהיה בידה, לעומת טיפול רגיל בבית החולים, בו הטיפול במנותח נעשה באמצעות האחיות/ אחים והרופאות/ רופאים אשר נמצאים במשמרת הנוכחית. כאשר הטיפול מתופעל על ידי מספר אחים ורופאים לאחר ניתוח, המידע הרפואי עובר בין הגורמים המטפלים והגורם שבנמצא לא יכול לזכור את כלל המידע הרפואי כמו בשירות אישי של אחות.
שירות אחות לאחר ניתוח יוודא כי המטופל יזכה למעקב ולליווי הצמוד ביותר. לאחות יהיה כל המידע הרפואי באשר לאדם המטופל, כך שתדע מהם צרכי המטופל בכל רגע נתון ובכך יובטח כי המטופל יקבל טיפול מיטבי, בטוח ומהיר. האחות תעקוב אחר המדדים הרפואיים של המטופל באופן סיסטמתי ותדע להגיב לשינויי בהתאם. כמו כן, אחיות לאחר ניתוח תענה על צרכיו הרפואיים של המנותח, כך שיגיע להחלמה מיטבית בזמן הקצר ביותר.

 

אחות לאחר ניתוח תלווה את המטופל באופן צמוד.
להזמנת אחות לאחר ניתוח ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:  050-8308218