ליאן שירותי סיעוד פרטיים

ליאן שירותי סיעוד

שירותי סיעוד עם מחירים אטרקטיביים

הניסיון שלנו הניצחון שלכם!
אחות פרטית בבית

מחפשים אחות פרטית? מצאתם!

אחות פרטית

  • אחיות פרטיות בכל שעה.
  • אחיות מוכשרות ובעלות ניסיון.
  • אחות פרטית לטיפול מסור.
  • אחות פרטית לטיפול צמוד ומקיף.
  • היענות לשירות בכל עת.

אחות פרטית בבית המתמחה בעיקר בטיפול בלילה.

אחיות פרטיות הינו שירות המספק מעקב וטיפול אחות לילה באופן צמוד למטופל. אחיות פרטיות מבצעות בדיקות גופניות, מבצעת או מזמינה בדיקות אבחון, קובעת אבחנה, קובעת אילו תרופות יינתנו, מסבירה לחולים ובני משפחה על מצבים רפואיים וטיפול. אחות פרטית תדאג לנקודות הבאות: תבצע את הליכי אבחון וטיפול על מנת לסייע לרופא באבחון בעיות רפואיות וכירורגיות במטופל כך שיינתנו שירותים לטיפול במטופלים באיכות הנדרשת, תקליט את הנתונים לבדיקה על ידי הרופא. תיקח היסטוריה רפואית של המטופל, תנהל בדיקות גופניות, תכתוב הערות התקדמות, תכין תכניות עבודה למטופל וסיכומים ותציין ממצאים חיוביים ושליליים רלוונטיים, תשיג היסטוריה פסיכולוגית רלוונטית לטיפול בחולה, תיקח אחריות על פיתוח קשרים טיפוליים עם מטופלים. תזמין מחקרים, מעבדה לוח זמנים ונהלי אבחון,  תסביר את הצורך, תבצע הכנה, טבעם והשפעות צפויות של הליכי אבחון וטיפול מתוכננים למטופל, תבצע הליכים טיפוליים כגון יישום גבס וההסרה, תפירת פצעים, תעקוב אחר התקדמותם של חולים, תדווח על התקדמות לפיקוח רופא, תשמור תיעוד ההתקדמות של כל מטופל, תתייעץ עם רופא כאשר פיקוח ההתקדמות של המטופל אינה עומדת בקריטריונים הצפויים ו/או שנקבעו מראש. כמו כן, אחיות פרטיות תספק חינוך רפואי למטופל ותבצע חובות אחרים כפי שהוקצה לה. בחירה בגורם הטיפולי המתאים והמקצועי ביותר שיספק שירות אחות פרטית תביא תועלת טיפולית עבור המטופל ובני משפחתו לטווח ארוך.

אחות פרטית במה אנו שונים מכולם?אחות פרטית ללילה

הכישורים בהם נדרשת לעמוד אחות פרטית בחברתנו הם אלו: השלמת תכנית רופא אחות מוסמכת. רישיון סיעוד מצב פעיל נדרש, ניסיון כאחות רופאה בבית חולים או במוסד רפואי אחר, חייבת לעבור את כל בדיקות הנדרשות מטעם ליאן שירותי סיעוד, כולל המצאת תעודת יושר והיעדר רקע פלילי, בדיקה גופנית שוטפת לתקנות מדינה ו/או דרישות חוזה ועוד. אנו מציעים לעובדינו תנאים נוחים כך שיהיו מסופקים בעבור העבודה הקשה ויעשו את עבודת הטיפול על הצד הטוב ביותר. המטפלים המוסמכים והאדיבים שלנו יבטיחו כי אתם או יקיריכם תישארו בריאים ובטוחים על ידי מתן סיוע בפעילויות טיפול אישי רבות ושונות. שירותי הטיפול האישיים של ליאן שירותי סיעוד מותאמים לצרכים האישיים של כל אחד מהמטופלים שלנו והם זמינים 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כולל החגים וסופי השבוע. בחברת ליאן שירותי סיעוד ניתן שירות מקצועי ומיומן ופועל שירות אחיות פרטיות העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תעשיית הבריאות. בחברת ליאן שירותי סיעוד אנו שואפים להפוך את החיים לקלים יותר על ידי הקלה והטבה עם חיי המטופל הסיעודי.

שירות אחות פרטית באמצעות חברת ליאן שירותי סיעוד ילווה את האדם הסיעודי במצבים שונים בהתאם למצבו ולקריטריונים נוספים. סיועה של אחות פרטית יינתן בבית המטופל באם מצבו מאפשר זאת, ויוכל לקבל טיפול זה גם בבית החולים במקרים שלאחר ניתוח או טיפול רפואי מורכב או בבית אבות.

אחיות פרטית, באמצעות ליאן שירותי סיעוד.
להזמנת אחות פרטית, ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:  050-8308218