ליאן שירותי סיעוד פרטיים

ליאן שירותי סיעוד

שירותי סיעוד עם מחירים אטרקטיביים

הניסיון שלנו הניצחון שלכם!
מטפלת לקשישים

מחפשים מטפלת לקשישים? מצאתם!מטפלת לקשישים

  • מטפלת לקשיש ולאנשים סיעודיים.
  • שירות אדיב ומקצועי.
  • מטפלת לקשישים מוכשרות ומנוסות.
  • חברה מומחית בתחום הסיעוד.
  • מטפלות לקשישים באמצעות ליאן שירותי סיעוד.

מטפלת לקשישים בחברה אמינה אשר מספקת שירותי סיעוד מקצועיים

הפעילויות היומיומיות של תפקוד כוללות משימות בסיסיות חיוניות לתפקוד היום-יום כגון רחצה, הלבשה, טיפוח, אכילה, ניידות וסנטריה. אנשים סיעודיים רבים הזקוקים לעזרה בפעילויות כאלה הם בלתי תלויים בעיקר, אך עשויים לדרוש עזרה עם בעיית תפקוד אחת או שתיים. במקרים מסוימים, עזרה לסירוגין מאת בן משפחה או חבר יכולה לספק כל מה שהאדם צריך. עם זאת, במקרים רבים, במיוחד כאשר משפחה או חברים אינם זמינים, ומאחר והחשיבות של תזמון פעילויות אלה היא הסדרי טיפול נמרצים, פורמליים, הם לא יכולים להיות מספקים וקיים צורך בשירות מטפלת לקשישים. פעילויות מסייעות של חיי היום יום נחשבות לפעילויות שהן פחות נחוצות בטיפול המסורתי ובכל זאת, יש להן חלק חשוב בשיפור איכות החיים של הלקוח. שירות מטפלת לקשישים כולל פעילויות כגון קניות, תשלום חשבונות, ניקיון, הכנת הכביסה וארוחה.  אנשים סיעודיים רבים זקוקים לסיוע מהסוג השני שהוזכר ולא תמיד לסיוע תפקודי. אנשים סיעודיים רוצים מישהו ללוות אותם כאשר הם עושים קניות ויעזור להם להימנע ממצבים שעלולים לגרום להם ליפול.  אנשים סיעודיים אחרים עשויים להזדקק לסיוע עם רשויות החוק ובתשלום מינויים רפואיים. מטפלת לקשישים מציעה מגוון של שירותים וסיוע עם משק הבית כדי לסייע ולהקל על האדם הסיעודי.

אנו ממליצים לשכור את שירותיה של מטפלת לקשישים מקצועית אשר תטפל בקשיש וגם תסייע לו בתפקודי היום-יום. הדבר יסיר מעל קרוביו של הקשיש נטל כבד המצריך זמן ומאמצים פיזיים ונפשיים כאחד, שאין באפשרותנו או ביכולתנו לספק בכל עת.

מטפלת לקשישים, בכל רחבי הארץ זמינות מיידיתמטפלת סיעודית לקשישים

שירותי מטפלת לקשישים עם ליאן שירותי סיעוד דואגים לנוחות ומספק שירותי ליווי כגון הכנת ארוחה, כביסה, משק בית אור, קניות במכולת / סידורים, תחבורה, תזכורות תרופות, טיפוח ונופשונים. כמו כן אנו מספקים שירותי טיפול אישיים כגון רחצה, טיפוח והיגיינה, סיוע בניידות, העברה ומיצוב, סנטריה אישית, והאכלה / סיוע דיאטה מיוחדת. משרדים מסוימים מספקים טיפול בבעיות בריאות שונות ופתרונות בטיחות טכנולוגיים בטיחות בבית. ניתן לוודא את מכלול השירותים הניתנים על ידי מטפלת לקשיש באמצעות המוקד הטלפוני של ליאן שירותי סיעוד.

המטפלים הם אנשים מיוחדים שאנו מכנים “שומרי נוחות”, העובדים נבחרו בזהירות ובבחינת מיומנות לפני הטיפול בלקוח. כל מטפלת לקשיש חייבת לעבור תהליך קפדני הכולל בדיקות מקומיות וארציות של רקע פלילי ובודק התייחסות אישית ומקצועית. כל המטופלים מבוטחים ומכוסים על ידי ביטוח פיצויים ללקוחותינו. אנו שואפים להעסיק את המטפלים הטובים ביותר ולהפוך למספקי השירות הטובים בתחום הסיעוד. אנחנו שוכרים לתפקיד אנשים שהיינו רוצים שיטפלו בבני המשפחה שלנו. שירותי ליאן שירותי סיעוד זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אנו מספקים שירותים אלה גם בבתי אבות או בדיור מוגן. מטפלת לקשישים בחברתנו תוכל לספק חברותא או טיפול אישי לקשישים בתקשורת עם מרכזים קהילתיים ובתי אבות הרוצים תשומת לב נוספת או טיפול אישי. לקבלת מידע נוסף בעניין מטפל או מטפלת לקשיש אנא צרו קשר עם מוקד ליאן שירותי סיעוד ונשמח לסייע בכל שאלה.

מטפלת לקשישים ולמצבי סיעוד שונים.
להזמנת מטפלת לקשישים ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 072-3385880