ליאן שירותי סיעוד פרטיים

ליאן שירותי סיעוד

שירותי סיעוד עם מחירים אטרקטיביים

הניסיון שלנו הניצחון שלכם!
מתן שירותי סיעוד

ליאן שירותי סיעוד
חברת סיעוד מקצועית
אחות פרטית בבית

מחפשים מתן שירותי סיעוד? מצאתם!מתן שירותי סיעוד

  • שירותי סיעוד צמודים.
  • שירותי סיעוד וטיפול.
  • מומחים בתחום הסיעוד.
  • מקצועיות ומסירות.
  • שירותי סיעוד בכל עת.

 

מתן שירותי סיעוד באופן מקצועי ואיכותי על ידי הצוות המוביל ביותר.

רבים מאתנו נתקלים בצורך של מתן שירותי סיעוד עבורנו ועבור קרובינו במצבים של מחלה, תאונה או פציעה. הטיפול באדם הזקוק למתן שירות סיעודי הינו מקיף ודורש מבני המשפחה זמן ומאמץ רבים תוך כדי פגיעה באיכות חייהם. הפתרון המומלץ במצב שקיים צורך במתן שירות סיעודי הוא לשכור שירותי סיעוד מקצועיים ולא לתור אחר פתרונות חלופיים והסיבות להלן: ראשית, התנהלות עצמאית במצב בו נדרשים שירותי סיעוד הינו מסכן חיים. שנית, גורמים שונים שיסייעו לכם, טובים ככל שיהיו, לא יוכלו לספק לכם סיעוד מקצועי כפי שתוכל חברת סיעוד לעשות.

תחום הסיעוד הינו תחום הולך ומתרחב, וגופים רבים מציעים מתן שירותי סיעוד, ואולם כיצד תדעו לבחור בחברת הסיעוד שתיטיב עם המטופל הסיעודי? במהלך בחירת חברה המספקת מתן שירותי סיעוד יש להשקיע בסקירת מספר חברות המספקות מתן שירותי סיעוד. במהלך הסקירה יש לוודא שחברת הסיעוד מעסיקה צוות רפואי מקצועי ומיומן. יש לבדוק האם חברת הסיעוד מספקת שירות לקוחות, האם טיב השירות תואם את ציפיותיכם והאם תגובת החברה לשאלות ולפתרון בעיות נעשית במהירות ובאופן הנדרש. כמו כן, יש לבדוק אם קיימים אזכורים שליליים לגבי חברת הסיעוד האמורה. כיום קיימת מודעות רבה למטפלים סיעודיים הנוהגים במטופל באופן הזנחתי עד לכדי התעללות ויש להיזהר מחברות אלו באמצעות השקעת מאמץ בבחירת חברה סיעוד. הדבר יבטיח כי האדם הסיעודי יטופל בידי הגורם המתאים ביותר שידע לספק שירותי סיעוד מקצועיים.

 

מתן שירותי סיעוד – מה מבדיל אותנו מן המתחרים שלנו.

בחברת ליאן שירותי סיעוד אנו מציעים דאגה אמתית לשלומו של המטופל, נוחות, בטיחות המטופלים שלנו. מתן שירותי סיעוד הניתן בבתי אבות באמצעות ליאן שירותי סיעוד כולל חדרים מעוצבים בטוב טעם, המצוידים במערכת שיחת לאחות. על מנת לגרום להם להרגיש עוד יותר בבית, המטופלים מוזמנים להוסיף נגיעות האישיות שלהם. בני משפחה וחברים תמיד מוזמנים, והשוהים מוזמנים להיות עצמאיים ככל האפשר כל שיוכלו לנהל את אורח החיים. ליאן שירותי סיעוד מציעה מתן שירותי סיעוד המושלמים עבור האדם הסיעודי.

חברת ליאן שירותי סיעוד מציעה שירות בעל אופי ייחודי, קסם משלה והגדרה עצמאית בתחום הסיעוד. עם צוות מטפלים מסור ומקצועי, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהמטופלים הסיעודיים יקבלו את הרמה הגבוהה ביותר של בטיחות וטיפול, עם דגש על ערכים בסיסיים כגון פרטיות, כבוד, בחירה וזכויות. האדם הסיעודי יוכל לעסוק בפעילויות לבחירתו בין אם מתן שירותי סיעוד ייעשה בביתו או במוסד רפואי, זאת על מנת להבטיח את שביעות רצונו במשך תקופת הטיפול.

תוכלו ליצור עמנו קשר, להכיר את אנשי הצוות המיומן ולדבר אתם ועל האופן היום-יומי של תכנית הטיפול שלנו. חברתנו תוכננה בקפידה כך שתדע לענות על הצרכים של הטיפול באדם סיעודי, באמצעות שירות הניתן על ידי גורמי טיפול רבים, בהם אחיות מוסמכות ומטפלים מקצועיים. היו סמוכים שהמטופלים יהיו בידיים בטוחות כדי לברר פרטים נוספים בנוגע למתן שירותי סיעוד או לתיאום ביקור פשוט התקשרו אלינו עוד היום.

מתן שירותי סיעוד עבור מצבי טיפול שונים.
להזמנת מתן שירותי סיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 072-3385880