ליאן שירותי סיעוד פרטיים

ליאן שירותי סיעוד

שירותי סיעוד עם מחירים אטרקטיביים

הניסיון שלנו הניצחון שלכם!
סיעוד

ליאן שירותי סיעוד
חברת סיעוד מקצועית
אחות פרטית בבית

מחפשים סיעוד? מצאתם!

  • טיפול סיעודי בכל גיל.
  • התחייבות לטיפול מסור וצמוד.
  • טיפול סיעודי בבית או במוסדות רפואיים.
  • סיוע וקשב למטופל.
  • סיעוד במצב מחלה, נכות או זקנה.

 


סיעוד, למה דווקא על ידי ליאן שירותי סיעוד?סיעוד מקצועי

סיעוד היינו טיפול באדם שאין ביכולתו לתפקד באופן עצמאי, או שהוא בעל יכולת תפקוד חלקית בעקבות מום, מחלה, פציעה או זקנה. עם העלייה בתוחלת החיים ישנה עליה ברמת האוכלוסין. זוהי אחת הסיבות לביקוש המתגבר לסיעוד מקצועי. סיוע סיעודי בתפקוד יכול לבוא לידי ביטוי באופנים רבים, בין אם בסיעוד חלקי או בסיעוד צמוד במהלך כל שעות היום, כאשר הסיעוד נעשה בבית, במוסדות פרטיים ובבתי חולים, סיעוד בתקופת פציעה, ניתוח או מחלה. המטפל הסיעודי ידאג לתזונת המטופל, לתנאי הגינה וסנטריה נאותים, למתן תרופות באופן סדיר, לפעילות גופנית בהתאם ועוד. מדוע כדאי לכם לשכור שירותי סיעוד דווקא מאתנו? חברת ליאן שירותי סיעוד הנה חברה מקצועית בתחומה שמבינה שסיעוד אדם הינו עניין שיש לקחת במלוא המחויבות והרצינות ולבצעו באופן הטוב ביותר. המקצועיות של עובדינו נמדדת באופן עקבי כך שנוכל לוודא שלקוחותינו מקבלים את השרות הטוב ביותר בין אם מדובר בטיפול חלקי או מלא.
לקוחותינו הסיעודיים מקבלים את השירות הטוב ביותר וכך בני משפחתם או מקורביהם יכולים להיות בראש שקט בנוגע לטיפול באדם הסיעודי. בחברתנו קיימים שירותי סיעוד מותאמים ביחס למצבו של האדם הסיעודי לצרכן ולגילו. הצבנו פרמטרים גבוהים על מנת שהאדם הסיעודי יקבל את הטיפול המיטבי. הסיעוד שאנו מעניקים יכולת להתבצע בבית אבות או בבית החולים. כמו כן הטיפול יכול את להתקיים על פני פרקי זמן שונים ובהתאם לצורכי המטופל. כאשר אתם בוחרים בליאן שירותי סיעוד, תוכלו להיות בטוחים שהטיפול הסיעודי יתבצע באופן הטוב ביותר.

 

סיעוד, מדוע אנו הטובים ביותר בתחום…

חברת ליאן שירותי סיעוד מאגדת בתוכה את הגופים ונותני השירות המקצועיים ביותר שאשר מטרתנו הינה להבטיח שהאדם הסיעודי יקבל  את השירות הטוב ביותר שניתן להציע. עם עלייה בביקוש לטיפול סיעודי בעקבות העלייה בתוחלת החיים ובעקבות עלייה בכמות האוכלוסין, נוצר שוק מרובה גורמים טיפולים, מצב המקשה על האזרח הפשוט את בחירת הגוף הטיפולי המתאים עבור אדם סיעודי. חברת ליאן שירותי סיעוד הוקמה במטרה לפתור בעיה זו. אנו נספק לכם גורם טיפולי באופן שיתאים לאדם הסיעודי ובכך נחסוך לכם זמן, מאמץ וכסף. כחברה נותנת שירות הצבנו לעצמנו רף גבוה של דרישות מכלל העובדים שלנו, שכן אנו מאמינים שחברה נותנת שירות מחויבת בראש ובראשונה ללקוח כך שיקבל את השירות הטוב ביותר. הדבר נכון כפליים כאשר הלקוח הינו אדם סיעודי שלא תמיד יכול לשקול את איכות השירות שניתן ולו, ואילו קיים צורך מהותי בטיפול מקצועי על מנת להבטיח את שלומו של האגם הסיעודי. לכן אנו מאמינים כי אין להתפשר על טיב השירות אשר ניתן למטופל סיעודי. האדם הסיעודי ונבטיח טיפול סיעודי על הצד הטוב ביותר, כך שאדם סיעודי יהיה בידיים טובות, יקבל את המיטב, ובאופן זה אתם כבני משפחתו תוכלו להיות רגועים בעניין הטיפול בו. סיעוד מקצועי יחסוך לכם זמן, מעמד וכסף. באם קיים אדם סיעודי אשר זקוק לטיפול צמוד, המלצתנו היא לשכור שירות מקצועי ולא לבצע את הטיפול בעצמכם.

סיעוד מסור באמצעות חברת ליאן שירותי בריאות.
להזמנת סיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 072-3385880