ליאן שירותי סיעוד פרטיים

ליאן שירותי סיעוד

שירותי סיעוד עם מחירים אטרקטיביים

הניסיון שלנו הניצחון שלכם!
שירותי סיעוד לקשישים

ליאן שירותי סיעוד
חברת סיעוד מקצועית
אחות פרטית בבית

מחפשים שירותי סיעוד לקשישים? מצאתם!שירותי סיעוד לקשישים

  • שירותי סיעוד לקשישים בכל הארץ.
  • שירותי סיעוד במצבים שלאחר מחלה או פציעה.
  • טיפול מסור ומקצועי.
  • מומחיות בשירותים לקשישים.  
  • הכוונה מקצועית.


שירותי סיעוד לקשישים עם שנים של ניסיון בתחום.

שירותי סיעוד לקשישים נועדו להקל את מהלך חייו של אדם בגיל השלישי באמצעות מתן שירותי סיעוד שונים. שירותי סיעוד לקשישים יכללו סיוע בתחומי חיים שונים על מנת לאפשר את מחייתו של האדם הקשיש. הטיפול הסיעודי יכלול מתן מזון, סיוע במתן תרופות, דאגה לחיי חברה, סנטריה, פעילות פיזית, חוגי חברה והעשרה, ליווי רפואי ועוד. שירות סיעוד לקשיש יכולים להינתן בבית הקשיש במידה והוא ומשפחתו חפצים במחייתו בסביבת מגוריו הקיימת, או להינתן במוסד רפואי בו הקשיש יתאכלס עקב מצבו הרפואי או מסיבות אחרות. שירותי סיעוד לקשישים יינתנו גם באמצעות ליווי בבתי אבות, בהם שירותי הסיעוד הקשישים אינם חלק מפעילות המוסד. ליווי סיעודי לקשיש יקל רבות על הקשיש הן מבחינה חברתית, בריאותית, ועבור מצב רוחו. קשרים הנרקמים בין המטפל למטופל יביאו להעלאת המורל ולהתפתחות אישית במובנים שונים. שירותי סיעוד לקשישים הניתנים באופן פרטי יתבטאו בדרך כלל בליווי על ידי מטפל סיעודי שידאג לכלל צרכיו של האדם סיעודי.

לא מעט נשמע בתקשורת על שירותי סיעוד גרועים בהם האדם הסיעודי סובל מהזנחה ומהתעללות מצד המטפלים הסיעודיים. אדם קשיש אינו יכול בדרך כלל להתגונן ולעתים אף לא לספר על מטפלים מתעללים. חברת ליאן שירותי סיעוד דואגת שמצבים אלו לא יופיעו בחברתה. עובדי ליאן שירותי סיעוד הינם עובדים אחראיים ומסורים שעברו הכשרה מקצועית ומבחני קבלה שמטרתם להבטיח את שלומם של המטופלים הסיעודיים.

 

שירותי סיעוד לקשישים, הטובים ביותר במחירים אטרקטיביים

מדוע כדאי לכם לבחור בשירותי סיעוד לקשישים דווקא באמצעותנו? חברת ליאן שירותי סיעוד, הוקמה במטרה למצוא פתרונות  עבור אנשים בגיל השלישי תוך ראיית טובתם וטובתו של האדם הקשיש כתנאי קודם לכל. לכן חברתנו עובדת עם המוסדות האמינים והמקצועיים ביותר, ומעסיקה עובדים מסורים אשר נבחרו בקפידה ומחויבים לתפקיד ולטיפול מסור באדם הסיעודי תוך סיוע ודאגה. חברתנו תמיד חותרת לפעול באופן שיסייע בשיפור אופן הטיפול באדם הסיעודי בראיית האדם הסיעודי ומקורביו. סיעוד לקשישים בחברתנו נעשית באמצעות עובדים המסורים לאדם הקשיש תוך ביצוע טיפול מסור ולאחר הכשרה מקצועית על מנת לסייע לאדם הסיעודי בכל אשר יצטרך. חברתנו עוסקת בתחום הסיעוד במשך שנים רבות ויודעת להתאים צורות טיפול לאדם הקשיש בהתאם למצבו ולצרכיו האישיים. כמו כן ליאן שירותי בריאות קשובה לאדם הסיעודי ולבני משפחתו. עוד מתחילת דרכנו הצבנו לעצמנו סטנדרט גבוה של טיפול ושירות, ואנו מחויבים לעמידה בסטנדרטים הללו מידי יום. עובדינו נדרשים לעמוד ברף גבוה של ציפיות, מה שהופך את חברתנו לחברה מובילה בתחום שירותי הסיעוד.

סיעוד עם ליאן שירותי סיעוד יבטיח טיפול מקצועי באדם הסיעודי לאורך כל תקופת הטיפול, ארוכה כקצרה. כמו כן, שירותי הסיעוד המוצעים על ידינו ניתנים במחירים תחרותיים אשר נקבעים באמצעות גורמי מקצוע. חברתנו מציעה שירותי סיעוד שונים: שירותי סיעוד לקשישים, שירותי סיעוד בבית האדם הסיעודי או במוסד רפואי, שירותי אחות פרטית ושירות של בתי אבות.

שירותי סיעוד לקשישים ובמצבי סיעוד אחרים.
להזמנת שירותי סיעוד לקשישים ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 072-3385880