ליאן שירותי סיעוד פרטיים

ליאן שירותי סיעוד

שירותי סיעוד עם מחירים אטרקטיביים

הניסיון שלנו הניצחון שלכם!
שירותי סיעוד

ליאן שירותי סיעוד
חברת סיעוד מקצועית
אחות פרטית בבית

מחפשים שירותי סיעוד? מצאתם! ליאן שירותי סיעודשירותי סיעוד כל הארץ

  • חברת סיעוד אשר מספקת מענה מקצועי.
  • ליאן שירותי סיעוד לטיפול בכלל האוכלוסייה.
  • צוות עובדים מסור.
  • בליאן יעמדו לרשותך בכל עת.
  • דורשים מעובדינו מקצועיות ואחריות.

 

שירותי סיעוד על ידי חברה מקצועית

ליאן שירותי סיעוד מבטיחים את שלומם וביטחונם של אנשים שאינם יכולים להתנהל באופן עצמאי בעקבות פציעה, מחלה, או שהגיעו לגיל מבוגר ונאלצים להשתמש בגורם חיצוני שיסייע להם לתפקודם היום-יומי. בחברת ליאן שירותי בריאות תמצאו שירותי סיעוד צמודים הניתנים על ידי עובדים מסורים בעלי חום אנושי. השירות הסיעודי נועד לטפל באדם בכל אשר יצטרך לצורך מחייתו. שירותי הסיעוד שלנו ידאגו לטיפול תרופתי, לתנאים סניטריים נאותים, לטיולים, יקפידו לשמור על ניקיון מקום מגורים, לשינה תקינה עבור האדם הסיעודי ויסייעו בכל עניין רלוונטי שעשוי להקל ויכול להועיל לאדם הסיעודי. כאשר אתם בוחרים בליאן שירותי סיעוד, תוכלו להיות בטוחים כי עובדינו נדרשים לעמוד בפרמטרים גבוהים ונבדקו בכל פרמטר נדרש עם קבלתם ובאופן קבוע במהלך עבודתם, על מנת לוודא שהשירות אותו מקבל האדם הסיעודי הינו הטיפול הטוב ביותר האפשרי.
כאשר מדובר בשירותי סיעוד, אין לנו ספק כי אין להתפשר על מידת הטיפול הנאות עבור המטופל ועל היחס האישי וטיב הטיפול הניתן לאדם סיעודי. לכן ליאן שירותי סיעוד פרטיים שואפת למצוינות בכל תחום בו היא מספקת שירות, כאשר עובדיה נדרשים לעמוד בקריטריונים שחברתנו הציבה לעצמה, שכן זהו הבסיס העיקרי הנדרש להעסקתם. אנו מאמינים כי בתחום השירות הסיעודי יש לספק את היחס המיטבי עבור האדם הסיעודי. ליאן חברת סיעוד אשר הוקמה במטרה לשרת מטופלים בכל גיל החל מאדם סיעודי בגילאים צעירים הנזקק לסיוע בשל מחלה או תאונה, וכלה באנשים מבוגרים אשר צריכים סיוע סיעודי על מנת להתנהל בחיי היום יום.

 

חברת סיעוד – היתרונות שלנו
שירותי סיעוד

שירותי סיעוד לקשישים הינם הפתרון הנכון עבור בני משפחה או מקורבים אשר הינם בעלי לקות מסוימת, אנשים שנפצעו, שחלו, או שהגיעו לגיל מבוגר. בליאן תמצאו חברת סיעוד עם צוות מסור ואחראי הדואג לרווחת המטופלים 24 שעות ביממה באופן צמוד. חברתנו מעסיקה עובדים מקצועיים ומנוסים אשר נבדקו לפי מדדים שהצבנו ושנמצאו מתאימים בכל קנה מידה שנמדד. שירותי הסיעוד הניתנים בחברתנו כוללים מגוון רחב של שירותים כגון האכלה, דאגה לתנאים סניטריים נאותים, טיפול והקשבה יציאה לטיולים, טיפול רפואי וקרבה אנושית. באם במשפחתכם קיים אדם שלוקה בבריאותו, אדם שנפצע או אדם שהגיע לגיל מבוגר ואתם מתלבטים באשר להמשך הטיפול בו, ליאן שירותי סיעוד הינם הפתרון. שירותי סיעוד יקלו על האדם הסיעודי וגם על בני המשפחה. שכירת חברת סיעוד סיעוד תוכל לחסוך לכם זמן רב, מאמץ פיזי ואף לחצים נפשיים הנובעים כתוצאה מטיפול במקורב שאיננו יכול להתנהל בכוחות עצמו.
באם בני משפחתכם או מקורבכם נמצאים במצב סיעודי, תוכלו להיות בטוחים שכאשר אתם פונים אלינו לשכירת חברות סיעוד, תקבלו שירות סיעודי העומד בסטנדרטיים הגבוהים ביותר, כשבראש סדר העדיפויות שלנו עומד האדם הסיעודי ומתן השירות הטוב ביותר שאנו יכולים לספק עבורו. במהלך תקופת השירות תוכלו לפנות אלינו בכל שאלה או עניין ונשמח לשרתכם. אנו מבינים כי טיפול באדם סיעודי הינו עניין שיש להתייחס אליו ברגישות המתבקשת ולהשקיע את מרב המאמצים על מנת שהאדם הסיעודי יקבל טיפול שיקל את מהלך חייו. אנחנו כאן כדי לעשות זאת.
ליאן שירותי סיעוד מספקים שירות סיעודי מהמעלה הראשונה.
להזמנת ליאן שירותי סיעוד ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 072-3385880